Galeria Whisky

DEGUSTACJA WHISKY - XIII edycja INTERNATIONAL WHISKY DAYGALERIA WHISKY serdecznie zaprasza na XIII edycję degustacji whisky, która odbędzie się 27 marca (wtorek) 2018 r. w Bydgoszczy. Zachęcamy przede wszystkim miłośników tego trunku, ale na spotkanie może zgłosić się każdy.

Nie bez powodu, na dzień degustacji wybraliśmy wtorek. Jest to bowiem X International Whisky Day - świeto ku czci najsławniejszego pasjonata whisky Michaela Jacksona.
Nie bez powodu również skupilismy się tym razem na dwóch destylarniach tj Macallan i Highland Park, są to bowiem ulubieńcy Michaela

Gość Specjalny – Adrian Nowakowski
Współwłaściel WEG INVEST SP. Z O. O. SP. K.. Posiadający bogąte doświadczenie barmańskie, ogromną wiedzę o winach i whisky. Człowiek, którego można spotkać na większości festiwali whisky w Polsce. Mieliście okazje poznac już go na czerwcowej i lutowej degustacji.


Degustować będziemy:
Highland Park 12 YO 
Highland Park Harald
Highland Park Svein
Macallan 12 YO Double Cask 
Malcallan Maker’s Edition


Tradycyjnie dla uczestników spotkania będzie czekała również smakowita niespodzianka


Godzina rozpoczęcia: 19.00
Czas spotkania: ok 2-3h. 
Data: 27.03.2018 r. (wtorek)
Miejsce spotkania: Kamienica - ulica Karola Libelta 8, 85-080 Bydgoszcz
Koszt uczestnictwa: 150zł od osoby
Degustacja whisky odbędzie się jeśli liczba uczestników przekroczy 15 osób


Zgłoszenia należy kierować pod nr tel. 530-522-251 lub 
adres email: galeriawhisky@gmail.com

REZERWACJA MIEJSCA ŁĄCZY SIĘ Z OPŁACENIEM BILETU
!!! TYLKO 30 MIEJSC !!!
zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]