Galeria Whisky

INWESTYCJEInwestycje w beczki whisky.

Inwestowanie w szkocką whisky single malt jest coraz bardziej popularne. W ostatnich latach znacznie wzrosła sprzedaż szkockiej whisky. W pierwszym półroczu 2016 roku w ujęciu wolumenowym dziesięć z piętnastu największych rynków importujących whisky zanotowało wzrosty – wynika z najnowszego raportu przygotowanego przez Scotch Whisky Association (SWA). Na liście top 20 największych importerów szkockiej whisky Polska zajęła czternaste miejsce. Ilościowo eksport whisky do naszego kraju wzrósł w tym czasie o 20%.

Skupiamy się na inwestycjach w beczki whisky, które obecnie według ekspertów są najbezpieczniejszą i najbardziej atrakcyjną forma inwestowania w alkohol.

 

Dlaczego warto?

  • Ograniczone możliwości produkcyjne whisky w Szkocji przy intensywnie rosnącym popycie na świecie zarówno na trunki masowe (blended), jak i trunki szlachetne (single malt)
  • Zakup fizycznych aktywów – wraz z zakupem Klient staje się właścicielem konkretnych beczek lub butelek whisky
  • Rynek stabilny, niezależny od wahań na rynkach kapitałowych
  • Znaczny wzrost wartości inwestycji w perspektywie kilkuletniej

Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się ze sklepem GALERIA WHISKY w Bydgoszczy !!!zamknij [x]
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]